افزونه Really Simple SSL Pro

انتشاردهنده

ابوالفضل احمدی

تاریخ بروزرسانی

1403-02-28

دسته بندی

افزونه های وردپرس

آخرین نسخه

Really Simple SSL pro v8.2.2

اسکن امنیتی

افزونه Really Simple SSL Pro

در عصر دیجیتال امروز، اطمینان از امنیت وب سایت شما از اهمیت بالایی برخوردار است. با پیچیده تر شدن تهدیدات سایبری، محافظت از اطلاعات حساس و حفظ اعتماد بازدیدکنندگان بسیار مهم است. یکی از مؤثرترین راه‌ها برای رسیدن به این هدف، رمزگذاری SSL (لایه سوکت‌های امن) است. و وقتی نوبت به پیاده سازی SSL در وب سایت شما می رسد، Really Simple SSL Pro راه حل نهایی است.

Really Simple SSL Pro یک افزونه قدرتمند وردپرس است که فرآیند ایمن سازی وب سایت شما را با گواهی SSL ساده می کند. این نسخه ممتاز پلاگین Really Simple SSL که توسط Really Simple Plugins توسعه یافته است، ویژگی ها و عملکردهای پیشرفته ای را ارائه می دهد که امنیت وب سایت را به سطح جدیدی می رساند.

چرا  SSL Pro را انتخاب کنید؟

 • راه اندازی و پیکربندی آسان: با Really Simple SSL Pro، راه اندازی و پیکربندی گواهی SSL شما بسیار آسان می شود. این افزونه به طور خودکار گواهی SSL موجود شما را شناسایی می کند و تنها با یک کلیک تمام ترافیک HTTP را به HTTPS هدایت می کند. از تمام جنبه های فنی مراقبت می کند و به شما این امکان را می دهد که بر روی آنچه که بیشترین اهمیت را دارد تمرکز کنید اجرای وب سایت خود.
 • Mixed Content Fixer: یکی از مشکلات رایج هنگام مهاجرت از HTTP به HTTPS، هشدارهای محتوای مختلط است. این هشدارها زمانی رخ می دهد که برخی از عناصر در وب سایت شما هنوز از طریق یک اتصال ناامن بارگذاری می شوند. Really Simple SSL Pro شامل یک تثبیت کننده محتوای ترکیبی قدرتمند است که به طور خودکار هرگونه مشکل محتوای مختلط را اسکن و برطرف می کند و اطمینان حاصل می کند که همه منابع به طور ایمن بارگیری می شوند.
 • HTTP Strict Transport Security (HSTS): HSTS یک ویژگی امنیتی مهم است که به مرورگرهای وب دستور می دهد همیشه از HTTPS برای بازدیدهای بعدی از وب سایت شما استفاده کنند، حتی اگر کاربران «http://» را در نوار آدرس مرورگر خود وارد کنند. Really Simple SSL Pro به شما این امکان را می دهد که به راحتی HSTS را تنها با چند کلیک فعال کنید و یک لایه حفاظتی اضافی در برابر حملات احتمالی کاهش رتبه ارائه دهید.
 • اعلان های انقضای گواهی: پیگیری تاریخ انقضای گواهینامه SSL شما می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص اگر چندین وب سایت یا زیر دامنه دارید. با Really Simple SSL Pro، می‌توانید اعلان‌های ایمیلی را تنظیم کنید تا قبل از انقضای گواهینامه، از قبل به شما هشدار دهند. این امر امنیت بی‌وقفه وب‌سایت شما را تضمین می‌کند و از خرابی احتمالی ناشی از گواهی منقضی شده جلوگیری می‌کند.
 • پشتیبانی ممتاز: وقتی نوبت به ایمن سازی وب سایت شما می رسد، داشتن پشتیبانی قابل اعتماد ضروری است. با Really Simple SSL Pro، به پشتیبانی اولویت دار خود توسعه دهندگان افزونه دسترسی پیدا می کنید. فرقی نمی‌کند در مورد نصب سؤالی داشته باشید یا برای عیب‌یابی هر مشکلی به کمک نیاز داشته باشید، تیم پشتیبانی اختصاصی آن‌ها در هر مرحله آماده هستند.

Really Simple SSL Pro یک راه حل جامع برای ایمن سازی وب سایت وردپرس شما با سهولت و کارایی ارائه می دهد. رابط کاربر پسند آن همراه با ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند رفع محتوای مختلط، پیاده‌سازی HSTS، اعلان‌های انقضای گواهی، و پشتیبانی ممتاز، آن را به ابزاری ضروری برای هر صاحب وب‌سایتی که نگران امنیت آنلاین است تبدیل می‌کند.با انتخاب Really Simple SSL Pro، می توانید اطمینان حاصل کنید که تمام ارتباطات بین مرورگر بازدیدکنندگان و وب سایت شما رمزگذاری شده و از چشمان کنجکاو ایمن باقی می ماند. امنیت را به خطر نیندازید امروز انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید و با Really Simple SSL Pro از خود و بازدیدکنندگان خود محافظت کنید!

لینک دانلود نسخه ها

نسخه - Really Simple SSL pro v7.0.8
1402-07-14
نسخه - Really Simple SSL pro v7.2.0
1402-08-24
نسخه - Really Simple SSL pro v7.2.2
1402-08-29
نسخه - Really Simple SSL pro v7.2.3
1402-09-02
نسخه - Really Simple SSL pro v7.2.4
1402-09-29
نسخه - Really Simple SSL pro v7.2.5
1402-10-25
نسخه - Really Simple SSL pro v8.2.2
1403-02-28

تغییرات نسخه ها

 • تغییرات نسخه Really Simple SSL pro v7.0.8

  Fix: including required additional files

 • تغییرات نسخه Really Simple SSL pro v7.2.0

  New: Password Protection
  New: Limit Login attempts
  Improvement: allow 2FA login by clicking the button in the email
  Improvement: move mailer include for performance
  Improvement: initialize users on 2fa
  Fix: check variable $rule if it is an array, for php 8 compatibility

 • تغییرات نسخه Really Simple SSL pro v7.2.2

 • تغییرات نسخه Really Simple SSL pro v7.2.3

 • تغییرات نسخه Really Simple SSL pro v7.2.4

  Fix: PHP warning in Password Security module
  Fix: change login url feature not working with password protected pages
  Improvement: move database table creation to Limit Login Attempts module
  Improvement: prevent php error caused by debug.log file hardening feature

 • تغییرات نسخه Really Simple SSL pro v7.2.5

  Fix: IP detection header order
  Fix: table creation on activation of LLA module

 • تغییرات نسخه Really Simple SSL pro v8.2.2

   Fix: WP Rocket compatibility causing an issue when advanced-headers.php does not exist

دانلودهای مرتبط

نظرات و سوالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه *

[df-form-login]