افزونه Bookly Pro افزونه نوبت دهی بوکلی پرو

انتشاردهنده

ابوالفضل احمدی

تاریخ بروزرسانی

1402-10-06

دسته بندی

افزونه های وردپرس

آخرین نسخه

Bookly Pro v7.0

اسکن امنیتی

افزونه Bookly Pro افزونه نوبت دهی بوکلی پرو

افزونه Bookly Pro افزونه نوبت دهی بوکلی پرو

Bookly Pro یک افزونه قدرتمند و همه کاره برای رزرو قرار برای وردپرس است. این افزونه طراحی شده است تا به مشاغل و متخصصان کمک کند تا قرار ملاقات ها، رزروها و برنامه های خود را با سهولت و کارایی مدیریت کنند. چه مالک یک کسب و کار کوچک، یک فریلنسر یا یک سازمان بزرگ باشید، Bookly Pro می تواند فرآیند رزرو شما را ساده کند و تجربه مشتری شما را بهبود بخشد.

یکی از ویژگی های کلیدی Bookly Pro رابط کاربر پسند آن است. نصب و راه اندازی این افزونه آسان است و به طور یکپارچه با وب سایت وردپرس شما ادغام می شود. پس از نصب، می توانید ظاهر فرم رزرو را مطابق با ظاهر و احساس برند خود سفارشی کنید. همچنین می توانید فیلدهای سفارشی را برای جمع آوری اطلاعات خاص از مشتریان خود در طول فرآیند رزرو اضافه کنید.

Bookly Pro طیف وسیعی از ویژگی های پیشرفته را ارائه می دهد که آن را از سایر افزونه های رزرو قرار متمایز می کند. به عنوان مثال، از چندین کارمند پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید برنامه های همه کارمندان خود را از یک داشبورد مرکزی مدیریت کنید. شما همچنین می توانید خدمات مختلفی را با مدت زمان، قیمت و در دسترس بودن خود تنظیم کنید. این امر ارائه خدمات متنوع به مشتریان خود را آسان می کند و در عین حال اطمینان می دهد که برنامه هر یک از کارکنان به درستی مدیریت می شود.

یکی دیگر از ویژگی های برجسته Bookly Pro ادغام آن با درگاه های پرداخت مختلف است. این به شما امکان می دهد پرداخت های آنلاین را برای رزرو بپذیرید و این کار را هم برای شما و هم برای مشتریانتان راحت می کند. این افزونه از تخفیف ها و تبلیغات نیز پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید معاملات ویژه ای را برای جذب مشتریان بیشتر ارائه دهید.

علاوه بر این ویژگی‌ها، Bookly Pro با مجموعه‌ای از افزودنی‌ها همراه است که عملکرد آن را بیشتر می‌کند. برای مثال، می‌توانید این افزونه را با Google Calendar یا Outlook Calendar ادغام کنید تا قرارهای خود را در پلتفرم‌های مختلف همگام‌سازی کنید. همچنین می‌توانید اعلان‌های پیامکی را برای یادآوری قرار ملاقات‌های آینده مشتریان یا ارسال پیام‌های بعدی پس از بازدید، فعال کنید.

یکی از چشمگیرترین جنبه های Bookly Pro قابلیت های گزارش دهی و تجزیه و تحلیل آن است. این افزونه اطلاعات دقیقی در مورد عملکرد کسب و کار شما ارائه می دهد و به شما امکان می دهد رزروها، درآمد، بهره وری کارکنان و موارد دیگر را پیگیری کنید. این داده‌ها می‌توانند به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه درباره استراتژی کسب‌وکارتان کمک کنند و زمینه‌های بهبود را شناسایی کنید.

به طور کلی، Bookly Pro یک انتخاب عالی برای هر کسب و کار یا حرفه ای است که به دنبال ساده کردن روند رزرو قرار خود است. رابط کاربر پسند، ویژگی های پیشرفته و افزودنی های قوی آن را به ابزاری قدرتمند برای مدیریت برنامه ها و بهبود رضایت مشتری تبدیل کرده است.

چه یک سالن، مطب پزشکی، مرکز تناسب اندام یا هر نوع کسب و کار مبتنی بر خدمات را اداره کنید، Bookly Pro می تواند با ساده کردن فرآیند رزرو برای شما و مشتریانتان، به شما در صرفه جویی در زمان و رشد کسب و کارتان کمک کند.

اگر آماده هستید تا کنترل قرارهای خود را به دست بگیرید و یک تجربه رزرو یکپارچه برای مشتریان خود فراهم کنید،
امروز Bookly Pro را امتحان کنید!

لینک دانلود نسخه ها

نسخه - Bookly Pro v7.0
1402-10-06

تغییرات نسخه ها

 • تغییرات نسخه Bookly Pro v7.0

  Added support for Bookly 22.7
  Added ability to make address fields required in the modern booking forms
  Now ‘Remember personal information in cookies’ feature works in the modern booking forms
  Improved compatibility of the modern booking forms with Safari browser
  Improved compatibility of Custom Duration (Add-on) with Special Hours (Add-on)
  Improved the work of gift cards with the Deposit Payments (Add-on)
  Fixed an issue with missing forms in the Appearance section when refreshing the page
  Fixed an issue with the work of the ‘Show cards with time slots only’ setting in the modern booking forms
  Fixed an issue with the work of custom payment methods for service and staff
  Fixed an issue with {staff_category_name} and {staff_category_info} codes in notifications
  Fixed an issue with time zone switcher in the modern booking forms
  Fixed an issue when gift card was applied to incorrect appointments in case of multiple booking
  Fixed the work of the {signed_up} code for bookings that do not occupy time

دانلودهای مرتبط

نظرات و سوالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[df-form-login]