محسن طالبی زاده

Senior UI/UX - Graphic Designer

UI/UX Designer

نام
محسن طالبی زاده
سِمَت
مسئول تیم رابط کاربری
تحصیلات
لیسانس

سابقه کاری من

آیتینو
UI/UX Designer
آیتینو یک شرکت دیجیتال مارکتینگ هست که تمامی خدمات مربوط به وب سایت و اپلیکشین ها را از جمله طراحی سایت و اپلیکیشن، امنیت، سئو و ... را انجام می دهد. نقش بنده در این شرکت طراحی رابط کاربری متناسب با نیاز کاربر هست که نیازمند تحقیقات کاربر و تست های مختلف است.
تا به امروز
فریلنسر
طراح گرافیک و رابط کاربری
به عنوان یک طراح، کار فریلنسری، کمک درآمدی هست که در مواقع
تا به امروز
آکادمی سات
طراح رابط کاربری
آکادمی سات، یک گروه تخصصی در حوزه دیجیتال مارکتینگ است. طراحی سایت، تولید محتوای فضای مجازی و امنیت در اینترنت از جمله موارد تخصصی این گروه است. من در این شرکت به طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری مشغول بودم و همچنین طراحی های مربوط به فضای مجازی و بنر سایت ها به عهده بنده بود.
1401-1402
گروه آموزشی آترین
روابط عمومی
این شرکت در حوزه برگزاری دوره های آموزشی از کودک تا بزگسال است. از جمله وظایف بنده در این شرکت طراحی پوستر برای دوره ها و تولید محتوای ویدیویی برای صفحات مجازی شرکت است. فیلم برداری، عکاسی، تدوین، طراحی بنر و پوستر و... از جمله فعالیت های دیگر بنده در این شرکت بوده است.
1400-1401
آینده نگر
طراح گرافیک
شرکت آینده نگر در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغان محیطی فعالیت دارد. نقش بنده در این شرکت طراحی بنر های محیطی و طراحی پست ها و استوری های پیج های اینستاگرامی بوده که توسط کارفرمایان به شرکت سپرده بودند.
1399-1400

مهارت‌های من

طراحی UI/UX
طراحی UI مخفف «واسط کاربری» یا User Interface Design است؛ طراحی رابط کاربری، به طراحی زیبایی شناختی تمام عناصر بصری رابط کاربری یک محصول دیجیتال اشاره دارد و "UX" مخفف کلمه User Experience یا «تجربه کاربر» است، تجربه کاربر از برنامه با نحوه تعامل آن‌ها با آن تعیین می شود.
وایرفریمینگ
یکی از مراحل اولیه و البته مهم در فرآیند طراحی Wireframing است. درواقع این مرحله زمانی است که ایده‌های شما بر روی کاغذ نقش می‌بندند. علی‌رغم اینکه Wireframing ساده به نظر می‌رسد، اما احتمال عالی یا ضعیف بودن آن وجود دارد. که بر روی نتیجهٔ نهایی طراحی تأثیر زیادی دارد.
پروتوتایپینگ
پروتوتایپینگ در واقع مدل مقیاس کوچکی از برنامه پیشنهادی ایجاد می‌کند که پس از هر بار تکرار به مشتری ارائه می‌شود. او به ارزیابی نمونه اولیه پرداخته و بازخوردهای خود را در مورد اینکه آیا مطابق با تقاضای وی تولید شده یا نیاز به تغییر دارد را اعلام خواهد کرد.
طراحی دیزاین سیستم
دیزاین سیستم مجموعه‌ای از اجزای قابل استفاده مجدد است که با استانداردهای واضح هدایت می‌شوند و می‌توانند با هم مونتاژ شوند تا هر تعداد کاربرد مورد نظر برای کاربران خود را بسازند.
طراحی گرافیک
طراحی گرافیک یعنی هنر ارتباط بصری از طریق عکس های متنی، نمادها و کارهای هنری که وظیفه انجام آن به عهده ی یک طراح گرفیک می باشد
تدوین
کار تدوینگر نوعی مونتاژ یا ترکیب کردن تک تک پلان های فیلم است که شامل یکی از مراحل های ادیت ویدیو می باشد. یعنی تک تک سکانس های فیلم به صورت پلان به پلان ضبط میشود و تدوینگر فیلم با چسباندن این پلان ها به یکدیگر معنایی را به بهترین شکل به مخاطب منتقل میکند.
[df-form-login]