وبسایت فروشگاهی هایک ویژن لند

نوع پروژه

رابط کاربری

دسته بندی

وبسایت فروشگاهی هایک ویژن لند

شرکت پردازشگران ویرا صنعت در سال ۱۳۹۵ جهت فعالیت تخصصی در زمینه سیستم های دوربین مداربسته هایک ویژن و شبکه های داده تاسیس شده است. سیاست این شرکت از همان ابتدا استفاده از تخصص های مختلف و مرتبط و ادغام آنها جهت پیاده سازی هرچه بهتر سیستم های دوربین مداربسته هایک ویژن و شبکه داده و اتاق های سرور بوده است.

اعضای این شرکت همواره سعی داشته اند در کنار تلاش و کوشش خود از ایده های خلاقانه و نو و مبتنی بر علم روز در گسترش و تعالی هر چه بیشتر سیستم های نظارت تصویری و شبکه های داده استفاده کنند.همچنین در ادامه رسالت خود در این زمینه در جهت آموزش و مهارت آموزی به متخصصان این عرصه، نهایت تلاش را داشته و همواره یکی از پیشگامان این صنعت بوده است.

این شرکت محصولات هایک ویژن را برای تمام نیاز ها و سلیقه های افراد تامین کرده و در جهت اجرای طرح ها و پروژه ها، همواره به صورت حرفه ای فعالیت نموده است و  توانسته است با شرکت های معتبر دیگر در زمینه های مختلف همکاری نماید.

پروژه هایک ویژن لند طراحی رابط کاربری اختصاصی در بیشتر صفحات را دارد و پیاده سازی این پروژه در قالب یک وب سایت فروشگاهی می باشد، این پروژه سیستم فروش و پرداخت آنلاین را دارد و به صورت داینامیک و ریسپانسیو پیاده سازی شده است.

گالری تصاویر پروژه

[df-form-login]