سایت آموزشی خانم سلیمی

نوع پروژه

رابط کاربری

دسته بندی

پروژه طراحی وب سایت آموزشی سرکار خانم حدیث سلیمی به صورت اختصاصی، به همراه طراحی حرفه ای و اختصاصی رابط کاربری شروع و به بهره برداری رسید، این پروژه یک وب سایت آموزشی است که در پورتال کاربری آن سیستم های مختلفی برای بخش آموزشی در نظر گرفته شده است، تمام عملیات های داخل این پروژه به صورت خودکار صورت میگیرد.

این وب سایت آموزشی به صورت کاملا اختصاصی طراحی و پیاده سازی شده است که امکاناتی چون سامانه پیامک، درگاه پرداخت مستقیم و پنل کاربری قدرمند را دارد.

سایت آموزشی خانم سلیمی جهت معرفی و پرسونال برندینگ خانم سلیمی می باشد که در کنار این مورد نمونه کارهای ایشون به همراه دوره های آموزشی حرفه ای قرار داده شده است

کاربران به راحتی می توانند پس از ورود به سایت و ثبت نام در سایت در دوره مورد نظر خود شرکت کنند و دوره های ثبت نام شده را به صورت آنلاین در سایت مشاهده کنند.

یکی از مزیت ها و امکانات وب سایت آموزشی خانم سلیمی اپلیکیشن طراحی شده می باشد که کاربران در کنار استفاده از سایت می توانند این اپلیکیشن را برای گوشی های اندروید و آیفون دانلود و استفاده نمایند.

اپلیکیشن اختصاصی سایت در مارکت های بازار، مایکت، و سیب اپ منتشر شده که کاربران به راحتی می توانند از این مارکت ها و یا به صورت مستقیم از وب سایت فایل نصبی اپلیکیشن را دانلود کنند

گالری تصاویر پروژه

[df-form-login]