سایت شخصی خانم دکتر یزدانی

نوع پروژه

رابط کاربری

دسته بندی

سایت شخصی خانم دکتر یزدانی

من دکتر شهره (بتول) یزدانی متولد ۲۰ فروردین ۱۳۶۲ تهران هستم، دوران زیبای کودکی و مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در کرج سپری کردم.سال ۱۳۸۲ وارد دانشگاه علوم پزشکی ایران شدم و در نهایت سال‌های آخر دانشگاه و بیمارستان را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده و از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدم .
سال ۱۳۹۰ تا اردیبهشت ۱۳۹۳ به مدت ۲۷ ماه، طرحم را در روستاهای خوزستان؛ روستای باوج از توابع رامهرمز و روستای شیرین بهار از توابع مسجد سلیمان گذراندم .سرانجام از سال ۱۳۹۳ به صورت حرفه ای در کار زیبایی شروع به فعالیت کردم.
سال های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۷ در کنار کار زیبایی، به درمان سوءمصرف مواد مخدر نیز مشغول بودم و مدیریت سه مرکز دولتی و خصوصی را بر عهده داشتم، ولی از سال ۱۳۹۷ تا کنون صرفا در زمینه زیبایی در حال فعالیت هستم.مدت زمان چهار سال از سال ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۰ عضو هیئت مدیره نظام پزشکی البرز و عضو انجمن پزشکان عمومی کرج بودم.

اولین مدرک زیبایی خود را برای شروع کار، از انجمن تخصصی جراحان زیبایی کانادا دریافت کردم و پیرو آن مدارک مختلفی را از نظام پزشکی و انجمن پزشکان در زمینه ی تمام کارهای زیبایی از جمله لیزر و تزریقات زیبایی مثل فیلر، بوتاکس، مزوتراپی و… گرفتم ، همچنین مدارک بسیاری از شرکت های معتبر خارجی و ایرانی در رابطه با آموزش های مختلف زیبایی دریافت کرده ام.

فعالیت های مورد علاقه‌ام ورزش، نقاشی و هنر است. در واقع علاقه ی وافر به نقاشی و هنر یکی از عواملی بود که باعث شد به رشته زیبایی گرایش پیدا کنم، زیرا کار در این رشته مستلزم داشتن هنر زیبایی شناسی در کنار علمِ انجام کار است و در این صورت می‌توان به ازای هر مراجع یک اثر هنری خلق کرد .
و اما ورزش که از دوران کودکی جزئی از من بوده ،در دوران دبستان و راهنمایی عضو تیم ملی والیبال، بسکتبال، بدمینتون و دو میدانی بودم و هم اکنون به صورت حرفه ای تنیس و بادی پامپ کار میکنم.

طراحی پروژه وب سایت شخصی دکتر یزدانی در قالب اختصاصی انجام شده و بخش هایی چون نمونه کار، درباره ما ، تماس با ما و درخواست مشاوره طراحی و پیاده سازی شده اند.

برای این پروژه هاستینگ اختصاصی استنفاده شده است و وب سایت به معرفی خانم دکتر یزدانی و ارائه نمونه کار های او می پردازد.

گالری تصاویر پروژه

[df-form-login]