وبسایت هایک ویژن لند

نوع پروژه

رابط کاربری

دسته بندی

شرکت پردازشگران ویرا صنعت در سال ۱۳۹۵ جهت فعالیت تخصصی در زمینه سیستم های دوربین مداربسته هایک ویژن و شبکه های داده تاسیس شده است. سیاست این شرکت از همان ابتدا استفاده از تخصص های مختلف و مرتبط و ادغام آنها جهت پیاده سازی هرچه بهتر سیستم های دوربین مداربسته هایک ویژن و شبکه داده و اتاق های سرور بوده است.

اعضای این شرکت همواره سعی داشته اند در کنار تلاش و کوشش خود از ایده های خلاقانه و نو و مبتنی بر علم روز در گسترش و تعالی هر چه بیشتر سیستم های نظارت تصویری و شبکه های داده استفاده کنند.همچنین در ادامه رسالت خود در این زمینه در جهت آموزش و مهارت آموزی به متخصصان این عرصه، نهایت تلاش را داشته و همواره یکی از پیشگامان این صنعت بوده است.

این شرکت محصولات هایک ویژن را برای تمام نیاز ها و سلیقه های افراد تامین کرده و در جهت اجرای طرح ها و پروژه ها، همواره به صورت حرفه ای فعالیت نموده است و  توانسته است با شرکت های معتبر دیگر در زمینه های مختلف همکاری نماید.

پروژه هایک ویژن لند طراحی رابط کاربری اختصاصی در بیشتر صفحات را دارد و پیاده سازی این پروژه در قالب یک وب سایت فروشگاهی می باشد، این پروژه سیستم فروش و پرداخت آنلاین را دارد و به صورت داینامیک و ریسپانسیو پیاده سازی شده است.

گالری تصاویر پروژه