سایت شخصی خانم دکتر یزدانی

نوع پروژه

رابط کاربری

دسته بندی

من دکتر شهره (بتول) یزدانی متولد 20 فروردین 1362 تهران هستم، دوران زیبای کودکی و مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در کرج سپری کردم.سال 1382 وارد دانشگاه علوم پزشکی ایران شدم و در نهایت سال‌های آخر دانشگاه و بیمارستان را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده و از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدم .
سال 1390 تا اردیبهشت 1393 به مدت 27 ماه، طرحم را در روستاهای خوزستان؛ روستای باوج از توابع رامهرمز و روستای شیرین بهار از توابع مسجد سلیمان گذراندم .سرانجام از سال 1393 به صورت حرفه ای در کار زیبایی شروع به فعالیت کردم.
سال های 1393 تا 1397 در کنار کار زیبایی، به درمان سوءمصرف مواد مخدر نیز مشغول بودم و مدیریت سه مرکز دولتی و خصوصی را بر عهده داشتم، ولی از سال 1397 تا کنون صرفا در زمینه زیبایی در حال فعالیت هستم.مدت زمان چهار سال از سال 1396 تا 1400 عضو هیئت مدیره نظام پزشکی البرز و عضو انجمن پزشکان عمومی کرج بودم.

اولین مدرک زیبایی خود را برای شروع کار، از انجمن تخصصی جراحان زیبایی کانادا دریافت کردم و پیرو آن مدارک مختلفی را از نظام پزشکی و انجمن پزشکان در زمینه ی تمام کارهای زیبایی از جمله لیزر و تزریقات زیبایی مثل فیلر، بوتاکس، مزوتراپی و… گرفتم ، همچنین مدارک بسیاری از شرکت های معتبر خارجی و ایرانی در رابطه با آموزش های مختلف زیبایی دریافت کرده ام.

فعالیت های مورد علاقه‌ام ورزش، نقاشی و هنر است. در واقع علاقه ی وافر به نقاشی و هنر یکی از عواملی بود که باعث شد به رشته زیبایی گرایش پیدا کنم، زیرا کار در این رشته مستلزم داشتن هنر زیبایی شناسی در کنار علمِ انجام کار است و در این صورت می‌توان به ازای هر مراجع یک اثر هنری خلق کرد .
و اما ورزش که از دوران کودکی جزئی از من بوده ،در دوران دبستان و راهنمایی عضو تیم ملی والیبال، بسکتبال، بدمینتون و دو میدانی بودم و هم اکنون به صورت حرفه ای تنیس و بادی پامپ کار میکنم.

طراحی پروژه وب سایت شخصی دکتر یزدانی در قالب اختصاصی انجام شده و بخش هایی چون نمونه کار، درباره ما ، تماس با ما و درخواست مشاوره طراحی و پیاده سازی شده اند.

برای این پروژه هاستینگ اختصاصی استنفاده شده است و وب سایت به معرفی خانم دکتر یزدانی و ارائه نمونه کار های او می پردازد.

گالری تصاویر پروژه