افزونه رایگان جت انجین، پلاگین JetEngine

لینک های دانلود

محل تبلیغات

انتشاردهنده

محمد مهدی

تاریخ بروزرسانی

3 روز پیش

دسته بندی

تعداد دانلود

19 دانلود

افزونه رایگان جت انجین، پلاگین JetEngine – افزودن ویرایش محتوای پویا

 • نسخه رایگان افزونه جت انجین
 • نسخه اصلی افزونه کاملا سالم

JetEngine یک افزونه ضروری برای Elementor است که امکان ایجاد انواع پست سفارشی، طبقه بندی سفارشی، اضافه کردن الگوهای ساخته شده توسط Elementor برای نوع پست سفارشی یا شرایط طبقه بندی را فراهم می کند. مجموعه ای از ویجت های فهرست پویا را برای نمایش محتوای پویا فراهم می کند و اجازه می دهد تا با استفاده از پیچیده ترین روش های پرس و جو، طرح های شبکه و فهرست بندی برای پست ها و اصطلاحات سفارشی ایجاد کنید.

از ایجاد انواع پست سفارشی و فیلدهای متای سفارشی بدون استفاده از CSS و PHP لذت ببرید! شما می‌توانید با استفاده از ابزارک‌های محتوای پویا، پست‌های سفارشی جدید، طبقه‌بندی‌ها، و ایجاد الگوها را بدون نیاز به جستجو در پایگاه داده یا کاوش در کدنویسی با Elementor ایجاد کنید.

با JetEngine می‌توانید حتی پیچیده‌ترین کارها را انجام دهید و روی سخت‌ترین پروژه‌ها کار کنید و همه چیز را تا جایی که می‌توانید ساده نگه دارید!

افزودن انواع پست سفارشی

انواع پست سفارشی ایجاد کنید ، از خدمات گرفته تا اعضای تیم و نمونه کارها و محصولات. از اینکه چقدر می توانید تنظیمات سفارشی نوع پست را تغییر دهید، فیلدهای متا را اضافه کنید، ساختار سلسله مراتبی را تنظیم کنید، شگفت زده خواهید شد.

ایجاد طبقه بندی های سفارشی

طبقه بندی های سفارشی را به هر نوع پست یا صفحه ای که نیاز دارید اضافه کنید تا روش های پرس و جو پیچیده تر را مجاز کنید. جای تعجب است که چگونه می توان یک طبقه بندی سفارشی با سلسله مراتب برای انواع پست های مختلف ایجاد کرد و از فیلدهای سفارشی برای افزودن اطلاعات بیشتر در مورد اصطلاحات طبقه بندی، از جمله تصاویر کوچک، تکرار کننده ها استفاده کرد.

ایجاد قالب های پست سفارشی

با JetEngine می توانید از مجموعه ویجت های ویژه برای نمایش محتوای پویا با Elementor استفاده کنید. شما می‌توانید صفحه پست تکی کامل را با فیلدهای پویا برای نمایش عنوان پست، محتوا، تصویر کوچک و هر نوع محتوای دیگری که در متا باکس‌ها اضافه شده است بسازید.

کار با قالب ها شرایط را آسان می کند

از ویجت‌های محتوای پویا برای ایجاد فهرست‌های واحد برای شرایط استفاده کنید. با مجموعه ای از ویجت ها برای نمایش فیلدهای پویا، تکرارکننده ها و تصاویر، می توانید شرایط خود را مطابق با نیاز خود اختصاصی سازی کنید.

انواع ویجت متا همه کاره

ایجاد زمینه های متا برای انواع مختلف محتوا! می‌توانید تصاویر، گالری‌ها، لغزنده‌ها، انتخابگر رنگ و چندین گزینه Select را به هر نوع پست سفارشی یا طبقه‌بندی در چند کلیک اضافه کنید.

ویجت دینامیک

ویجت Dynamic Field برای نمایش محتوا از هر دو فیلد متا و داده های پست ، برای پست ها و الگوهای فهرست بندی، طبقه بندی ساخته شده است. ویجت داده ها را می کشد و با استفاده از تنظیمات اختصاصی و محتوا نمایش می دهد.

تصویر پویا

ویجت Image Dynamic فرصتی را برای کشیدن تصویر کوچک یا هر تصویر دیگری که به عنوان رسانه در فیلد متا اضافه شده است را برای نمایش آن در صفحات ساخته شده با Elementor فراهم می کند. این ویجت پویا است که به راحتی می توان از آن برای ایجاد قالب هایی برای انواع پست های سفارشی و طبقه بندی استفاده کرد.

پیوند پویا

ویجت پیوند پویا به افزودن پیوندهایی به لیست ها کمک می کند تا محتوا را از منبع از پیش تعریف شده نمایش دهد.

ویجت متای دینامیک

ویجت Dynamic Meta امکان نمایش متا اطلاعات پیش‌فرض (معمولاً برای پست‌ها) مانند تاریخ انتشار، نویسنده و اطلاعات مربوط به نظرات را می‌دهد.

تکرار کننده دینامیک

ویجت Dynamic Repeater برای نمایش بلوک های تکرار شونده تنظیم شده برای انواع پست سفارشی یا طبقه بندی ساخته شده است (این کار را می توان در جعبه های متا انجام داد یا زمانی که یک فیلد متا ایجاد می کنید و نوع محتوای Repeater را انتخاب می کنید). با تکرار کننده می توانید اضافه کنید. جداول، گالری تصاویر و هر محتوای تکراری دیگری مانند یک حرفه ای!

شرایط دینامیک

ویجت Dynamic Terms فرصتی را برای افزودن طبقه بندی به انواع پست سفارشی فراهم می کند. از این ویجت برای نمایش عباراتی که در لیست پست سفارشی مورد نیاز اعمال می شود استفاده کنید.

پرس و جو پست های مرتبط پویا

پست های مرتبط را از یک دسته خاص یا با استفاده از برچسب ها در قالب صفحه تک پست نمایش دهید! با کدهای ماکرو اضافی می توانید بلوک پست های مرتبط را واقعاً آسان ایجاد کنید!

فهرست بندی و طرح بندی شبکه ای

پست‌ها و اصطلاحات سفارشی را در فهرست‌بندی و طرح‌بندی شبکه‌ای با استفاده از روش‌های پرس و جو پیچیده و ساختار طرح‌بندی متفاوت که تنظیم آن آسان است، به نمایش بگذارید.

ویجت تقویم

با قابلیت JetEngine Calendar می توانید به راحتی هر قالب پویا را که می خواهید ایجاد کنید و از آن برای نمایش رویدادها برای هر تاریخ استفاده کنید.

افزونه رایگان جت انجین، پلاگین JetEngine - گروه توسعه فناوری آیتینو
JetEngine

دانلود افزونه جت انجین رایگان در کرکیتو، مجموعه آیتیو افزونه جت انجین رایگان بدون لاینسس را در اختیار شما قرار میدهد و به صورت دانلود با لینک مستقیم میتوانید این افزونه را دانلود کنید

قیمت: رایگان

سیستم عامل: وردپرس

دسته برنامه: سایت

امتیازدهی ویرایشگر:
5

آیتم های مرتبط

نظرات و سوالات

2 دیدگاه برای افزونه رایگان جت انجین، پلاگین JetEngine

 1. آواتار محمد مهدی

  محمد مهدی

  دانلود افزونه جت انجین رایگان در کرکیتو، مجموعه آیتیو افزونه جت انجین رایگان بدون لاینسس را در اختیار شما قرار میدهد و به صورت دانلود با لینک مستقیم میتوانید این افزونه را دانلود کنید

  قیمت: رایگان

  مورد اسفتاده: وردپرس

  دسته برنامه: سایت

 2. آواتار محمد مهدی

  محمد مهدی

  دانلود رایگان افزونه جت انجین

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه *